Części do maszyn budowlanych Kawasaki


5
(3)

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki K3VDT


1 wał napędowy
2 support
3 kołyska
4 płyta ślizgowa
5 tłoczki
6 separator
7 kula
8 podkładka kuli
9 sprężyny kuli
10 cylinder
11 płyta sterująca

Dostępne warianty


K3V63DT
K3V63DTP
K3V112DT
K3V112DTP
K3V140DT
K3V140DTP
K3V180DT
K3V180DTP

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki MX


1 wałek napędowy
2 płyta ślizgowa
3 tłoczki
4 separator
5 kula
6 cylinedr
7 płyta sterująca

Dostępne warianty


MX150
MX173
MX200
MX250
MX500
MX530

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki NV


1 wał napędowy
2 support
3 kołyska
4 tłoczki
5 separator
6 kula
7 podkładki sprężynujące
8 cylinder
9 płyta sterująca

Dostępne warianty


NV64
NV70
NV80
NV84
NV111
NV120
NV137
NV172
NV210
NV237
NV270

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki M2X


1 wał napędowy
2 płyta ślizgowa
3 tłoczki
4 separator
5 kula
6 podkładka kuli
7 kolce
8 cylinder
9 sprężyny kuli
10 zabezpieczenie sprężyny
11 płyta sterująca
12 tarcza stalowa
13 tarcza cierna

Dostępne warianty


M2X63
M2X96
M2X120
M2X146
M2X150
M2X170
M2X210

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki M5X


1 wał napędowy
2 płyta ślizgowa
3 tłoczki
4 separator
5 separator
6 cylinder
7 tarcza stalowa
8 tarcza cierna
9 płyta sterująca

Dostępne warianty


M5X130
M5X160
M5X180

Oceń naszą pracę

5
(3)

BANAT
Mariusz Banat
Hydraulika Siłowa

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 600 203 400


biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę