Doosan – Naprawa maszyn budowlanych, koparki, wozidła. Serwis Doosan


0
(0)

Maszyny budowlane Doosan

Przedsiębiorstwo Doosan to koreańska firma założona w 1896 roku. Wśród jej licznych usług znajdziemy produkcję maszyn budowlanych. W tej kategorii Grupa Doosan zajęła siódme miejsce co do wielkości dostawcą maszyn budowlanych. Firma Doosan produkuje takie maszyny jak minikoparki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, wozidła oraz ładowarki kołowe. Minikoparki Doosan świetnie sprawdzają się w trudnodostępnych miejscach, ponieważ są niewielkie, a ich waga nie przekracza 10 tysięcy kilogramów. Koparki kołowe Doosan są łatwe w przewozie, ponieważ nie wymagają transportu na lawetach – dzięki kołom mogą poruszać się po drogach dokładnie tak samo, jak samochody. Ładowarki kołowe Doosan to ciężki sprzęt budowlany, którego waga sięga niemal 40 tysięcy kilogramów. Koparki gąsienicowe Doosan ważą od 14 do ponad 53 tysięcy kilogramów! Jasno pokazuje to, że mają szeroką gamę możliwości i wykorzystywać je można zarówno przy lżejszych, jak i trudniejszych pracach budowlanych. Także wozidła Doosan sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Serwis maszyn budowlanych Doosan

Wszystkie maszyny budowlane ulegają awariom. Bez względu na to, jak bardzo są nowoczesne, trwałe, innowacyjne i zaawansowane technologicznie. Pracują w śniegu, deszczu, słońcu, na mrozie, wietrze, działają często po kilkanaście godzin na dobę w trudnych warunkach, nie tylko atmosferycznych. Kopalnie, autostrady, budowy to nie są miejsca garażowane, w których maszyna odpoczywa. Każda maszyna budowlana prędzej czy później trafi do warsztatu z taką czy inną usterką. Jednak warto wiedzieć, że serwis serwisowi nie równy i że warto zadbać o to, aby nawiązać współpracę z najlepszym serwisem maszyn budowlanych. Taką firmą jest właśnie Hydroserwis, który od lat zajmuje się naprawą hydrauliki siłowej w sprzęcie budowlanym. W naszej ofercie znajdują się następujące usługi:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawą zmienników momentu obrotowego,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.

Hydroserwis dba również o maszyny budowlane Doosan.


Hydraulika siłowa w maszynach budowlanych Doosan

Koparki Doosan, ładowarki Doosan, wozidła Doosan – każda z tych maszyn w swojej konstrukcji ma element taki jaki siłownik hydrauliczny. Siłowniki hydrauliczne odpowiadają za poruszanie ramieniem łyżki. Na pierwszy rzut oka wydają się mieć prostą budowę, jednak składają się one z kilkunastu podzespołów, z których każdy może ulec awarii. Między innymi dlatego Hydroserwis przykłada ogromną uwagę do zatrudniania tylko najlepszych serwisantów oraz do stałego poszerzania ich wiedzy oraz doświadczenia. Bo tylko doświadczone oko i sprawna ręka będą w stanie szybko znaleźć uszkodzony element, a przeprowadzona przez nie regeneracja siłowników hydraulicznych pozwoli maszynie budowlanej Doosan powrócić do pracy.

Zadbaj o swoje maszyny budowlane Doosan już dziś, skontaktuj się z firmą Hydroserwis i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.
Regeneracja pomp hydraulicznych w koparkach Doosan

Dobry serwis maszyn budowlanych, takich jak koparki Doosan, zadba nie tylko o naprawę uszkodzonego już sprzętu, ale także wykona szczegółową diagnozę podzespołów przed ich naprawą oraz przeprowadzi specjalistyczne testy sprawnościowe, aby upewnić się, że oddaje klientowi w pełni sprawną maszynę. Bardzo ważnym elementem dbania o maszyny budowlane Doosan jest regularne serwisowanie, które pomaga w porę wykryć drobne usterki, zanim zamienią się one w poważne awarie. Do naszego warsztatu często trafiają maszyny, które można było łatwo i tanie naprawić kilka tygodni wcześniej, jednak brak przeglądu uniemożliwił wczesne znalezienie awarii. W efekcie przedsiębiorca, chcąc zaoszczędzić pieniądze na braku przeglądu, zmuszony jest do zapłacenia większej kwoty, a dodatkowo kosztuje go to więcej nerwów i stresu. Świetnym przykładem pozornej oszczędności są pompy hydrauliczne. Pompy hydrauliczne są kluczowym elementem każdej maszyny budowlanej, działają od momentu uruchomienia sprzętu do całkowitego wyłączenia. Z tego powodu narażone są na częste awarie, ponieważ są mocno eksploatowane. Jeśli maszyna, wozidło Doosan, koparka Doosan czy ładowarka Doosan, trafi na warsztat w odpowiednim momencie, możliwa będzie regeneracja pompy hydraulicznej. W przeciwnym wypadku może okazać się, że konieczna jest wymiana części, co kosztuje nawet kilka razy więcej niż regeneracja pomp hydraulicznych. Dlatego nie ryzykuj długich przestojów w swojej pracy i zadbaj o współpracę z naszą firmą Hydroserwis już dziś.

Oceń naszą pracę

0
(0)

BANAT
Mariusz Banat
Hydraulika Siłowa

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 600 203 400


biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę