Frezarka drogowa – naprawa i serwis frezarek do asfaltu


0
(0)

Frezarka drogowa – naprawa i serwis frezarek do asfaltu


Frezarka asfaltowa jest samojezdną maszyną drogową. Służy ona do precyzyjnego usuwania określonej grubości górnych warstw nawierzchni. Frezarka, za pomocą obrotowego bębna wyposażonego we frezy umieszone spiralnie, zagłębia się w powierzchnię, wyrywając kruszywo wraz z lepiszczem, które w formie urobku transportowanego trafiają na taśmie do podstawionego samochodu załadowczego. Warto zaznaczyć, że istnieją dwa rodzaje frezarek drogowych – jedne są wyposażone w gąsienice, a drugie to frezarki kołowe. Głównym zadaniem tego urządzenia jest wyrównanie asfaltu, zwłaszcza na remontowanych odcinkach drogi.Jak wygląda serwis i naprawa frezarki do asfaltu?Najczęściej nasi klienci zgłaszają do nas problem, a my wysyłamy naszego specjalistę na miejsce awarii frezarki. Jest to najlepsze rozwiązanie dla każdej ze stron. Przede wszystkim liczy się tutaj czas. Posiadamy kilka mobilny samochodów, które nawet następnego dnia mogą wyruszyć do klienta, aby zdiagnozować maszynę. Dzięki możliwości diagnozy bezpośrednio całej maszyny, mamy możliwość znalezienia nie tylko głównej wady, ale także innych drobnych awarii czy nieszczelności, które mogą znacząco osłabiać maszynę lub być w przyszłości przyczyną poważnych awarii.

Po diagnozie serwisant przywozi wadliwą część do warsztatu. Podczas demontażu podzespołu hydraulicznego dokładnie opisujemy każdy element i oznaczmy te, które należy naprawić lub wymienić. Sporządzamy listę prac wraz ze wstępną wyceną, którą podajemy klientowi do akceptacji.Następnie przychodzi czas na właściwą naprawę. Mamy w pełni wyposażony warsztat i wykonujemy naprawę wszystkich elementów hydrauliki siłowej. Nie ważne, czy regeneracji wymaga pompa hydrauliczna, siłowniki, rozdzielacze, czy silniki hydrauliczne. Poza tym mamy na stanie wiele typowych pomp hydraulicznych i silników, dzięki czemu możemy wymienić od razu daną część w maszynie, bez konieczności czekania na zregenerowanie uszkodzonej jednostki.

Kolejnym istotnym elementem współpracy z nami jest to, że dysponujemy sprzętem służącym do diagnostyki podzespołów hydraulicznych. Mamy stacje, na których testujemy pompy, silniki, siłowniki, a nawet rozdzielacze. Dlaczego jest to istotne? Dzięki temu zarówno my, jak i nasz klient mamy gwarancję, że to co zostało naprawione, jest w pełni sprawne.

Zregenerowane podzespoły hydrauliczne nasz specjalista montuje w terenie, tam, gdzie stoi maszyna. Wykonuje także pełną kalibrację układu hydraulicznego i sprawdza dokładnie, czy wszystko działa jak należy.

Chcesz współpracować z najlepszymi w tych fachu? Zadzwoń do nas już dziś.


Oceń naszą pracę

0
(0)

BANAT
Mariusz Banat
Hydraulika Siłowa

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 600 203 400


biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę