4.4
(46)

BANAT Mariusz Banat
32-733 Trzciana
Trzciana 163


Poniedziałek – Piątek
Od 7:00 do 17:00


NIP: 868 176 90 12
REGON 122810374
+48 14 692 55 79
e-mail: biuro@banat.pl

Szybki kontakt

Naprawa, regeneracja i serwis mobilny

+ 48 600 203 400

biuro@banat.pl




NAPRAWY I REGENERACJE

Paweł Dyrdał 
+ 48 888 864 248
pawel.dyrdal@banat.pl



SERWIS MOBILNY, SPRZEDAŻ

Radosław Chamielec 
+48 532 784 318
radoslaw.chamielec@banat.pl





KIEROWNIK WARSZTATU

Piotr Szczepanek
piotr.szczepanek@banat.pl



OBSŁUGA ZLECEŃ

Renata Warchał 
+48 608 515 474
renata.warchal@banat.pl





ZAKUPY I SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Joanna Gaworczyk 
+48 532 781 786
joanna.gaworczyk@banat.pl



ZAKUPY I SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Anna Golemiec 
+48 666 403 898
anna.golemiec@banat.pl





KSIĘGOWOŚĆ

Iwona Halota
+48 668 564 722
iwona.halota@banat.pl



ZAKUPY I SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Renata Ptaszek
+48 888 258 508
renata.ptaszek@banat.pl





KOORDYNATOR DS. FINANSÓW I ADMINISTRACJI

Marta Banat
+48 880 462 000
marta.banat@banat.pl



WŁAŚCICIEL

Mariusz Banat
mariusz.banat@banat.pl


Napisz do nas

    Oceń naszą pracę

    4.4
    (46)

    BANAT
    Mariusz Banat
    Hydraulika Siłowa

    32-733 Trzciana

    Trzciana 163

    NIP: 868 176 90 12

    pon. – pt.: 7:00 – 17:00


    Biuro Obsługi Klienta

    Paweł Dyrdał
    Tel. + 48 888 864 248

    Radosław Chamielec
    Tel. +48 532 784 318

    Biuro:
    Tel. + 48 (14) 692 55 79
    Od 7:00 do 15:00

    biuro@banat.pl

    Oceń naszą pracę