4.6
(27)

BANAT Mariusz Banat
32-733 Trzciana
Trzciana 163


Poniedziałek – Piątek
Od 7:00 do 17:00


NIP: 868 176 90 12
REGON 122810374
+48 14 692 55 79

Biuro Obsługi Klienta
+ 48 888 864 248
biuro@banat.pl




Paweł Dyrdał – Obsługa Klienta
+48 784 413 267
pawel.dyrdal@banat.pl




Radosław Chamielec – Sprzedaż, Serwis
+48 532 784 318
radoslaw.chamielec@banat.pl




Małgorzata Kukla – Obsługa Zleceń
+48 608 515 474
malgorzata.kukla@banat.pl




Anna Golemiec – Zakupy i Sprzedaż części
+48 666 403 898
anna.golemiec@banat.pl




Joanna Gaworczyk – Zakupy i Sprzedaż części
+48 532 781 786
joanna.gaworczyk@banat.pl




Iwona Halota – Księgowość
+48 668 564 722
iwona.halota@banat.pl




Marta Banat – Koordynator ds. Finansów i Administracji
+48 880 462 000
marta.banat@banat.pl




Mariusz Banat – Właściciel
mariusz.banat@banat.pl



Napisz do nas

    Oceń naszą pracę

    4.6
    (27)

    BANAT
    Mariusz Banat
    Hydraulika Siłowa

    32-733 Trzciana

    Trzciana 163

    NIP: 868 176 90 12

    pon. – pt.: 7:00 – 17:00


    Biuro Obsługi Klienta
    Tel. + 48 888 864 248

    Paweł Dyrdał
    Tel. + 48 784 413 267

    Biuro:
    Tel. + 48 (14) 692 55 79
    Od 7:00 do 15:00

    Radosław Chamielec
    Tel. +48 532 784 318

    biuro@banat.pl

    Oceń naszą pracę