4.6
(23)

NIP: 868 176 90 12
REGON 122810374
biuro@hydroserwishs.pl
Tel. + 48 888 864 248

Poniedziałek – Piątek
Od 7:00 do 17:00


Hydroserwis
Hydraulika Siłowa
Mariusz Banat
32-733 Trzciana
Trzciana 163

Paweł Dyrdał – Obsługa Klienta
+48 784 413 267
pawel@hydroserwishs.pl




Radosław Chamielec – Sprzedaż, Serwis
+48 532 784 318
radoslaw@hydroserwishs.pl




Małgorzata Kukla – Obsługa Zleceń
+48 608 515 474
malgorzata@hydroserwishs.pl




Anna Golemiec – Zakupy i Sprzedaż części
+48 666 403 898
anna@hydroserwishs.pl




Joanna Gaworczyk – Zakupy i Sprzedaż części
+48 532 781 786
joanna@hydroserwishs.pl




Iwona Halota – Księgowość
+48 668 564 722
iwona@hydroserwishs.pl




Marta Banat – Koordynator ds. Finansów i Administracji
+48 880 462 000
marta@hydroserwishs.pl




Mariusz Banat – Właściciel
mariusz@hydroserwishs.pl



Napisz do nas

Oceń naszą pracę

4.6
(23)

Hydroserwis
Hydraulika Siłowa
Mariusz Banat

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 888 864 248

Paweł Dyrdał
Tel. + 48 784 413 267

Biuro:
Tel. + 48 (14) 692 55 79
Od 7:00 do 15:00

Marta Banat
Tel. + 48 880 462 000

biuro@hydroserwishs.pl

Oceń naszą pracę