Liebherr serwis maszyn budowlanych


4.1
(14)

Serwis maszyn budowlanych Liebherr – Polska

Firma Liebherr została stworzona przez Hansa Liebherra w Niemczech. Był on bezpośrednim twórcą i konstruktorem maszyn budowlanych oferowanych przez jego firmę. Można powiedzieć, że potęga marki zaczęła istnieć w czasach powojennych, kiedy to Hans Liebherr stworzył projekt samojezdnego żurawia wieżowego oraz pierwszą koparkę hydrauliczną w Europie. Były to lata pięćdziesiąte XX wieku. Od tamtego momentu firma powiększyła się wielokrotnie, tworząc chociażby oddział Liebherr Polska w Rudzie Śląskiej.

Polski oddział pracuje prężnie co widać po ilości maszyn budowlanych Liebherr wykorzystywanych w całym kraju. Szczególnie lubianym produktem są koparki Liebherr, które znane są z niezwykłej trwałości. Jednak jest to tylko jedna z wielu gałęzi produkcyjnych niemieckiej marki. Liebherr produkuje także:

 • koparki kołowe,
 • koparki gąsienicowe,
 • wozidła przegubowe,
 • koparki linowe,
 • ładowarki kołowe,
 • ładowarki gąsienicowe,
 • spycharki gąsienicowe,
 • ładowarki teleskopowe.
Hydroserwis od lat zajmuje się naprawą oraz regeneracją maszyn budowlanych marki Liebherr. Serwis Liebherr, z którego korzystają klienci z całej Polski, prowadzimy niemal po sąsiedzku. Naszą firmę wyróżnia kilka rzeczy. Przede wszystkim jesteśmy w pełni samodzielnym warsztatem hydrauliki siłowej. Mamy w swoim wyposażeniu wszystkie niezbędne narzędzia oraz maszyny diagnostyczne. Posiadamy również mobilny serwis maszyn budowlanych Liebherr. Dojeżdżamy do klienta w całej południowej Polsce, odszukujemy problem, demontujemy wadliwy mechanizm oraz dostarczamy go do naszego serwisu, aby przeprowadzić ostateczną diagnostykę, a następnie regenerację. Naprawioną część dostarczamy na miejsce oraz na nowo montujemy w maszynie sprawy już podzespół hydrauliczny.

Ogromną zaletą naszej firmy jest to, że nasza kadra cały czas nabywa nowych umiejętności oraz się dokształca. Posiadamy drużyny odpowiedzialne za naprawę tylko konkretnych podzespołów. Nasi pracownicy są specjalistami, dzięki czemu masz gwarancję, że Twoim problemem zajmie się pracownik, który ma o tym spore pojęcie i który wykonywał już takie naprawy setki razy i za każdym razem maszyna wracała do pełnej sprawności.


Serwis koparek Liebherr

Koparki Liebherr są cenione na rynku Polskim. Wykorzystuje się je w każdej części Polski, a szczególnie w okolicach Śląska, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Koparki marki Liebherr nie raz sprawdził się w skrajnych warunkach pracy, które występują najczęściej w kopalniach węgla i kruszyw, na budowach dróg i autostrad, a także w tradycyjnym budownictwie deweloperskim. Są to narzędzia trwałe i wszechstronne, które są godne polecenia. Warto także wiedzieć, że maszyny budowlane marki Liebherr są urządzeniami specjalistycznymi, które nie każdy potrafi naprawić. Trzeba mieć do tego odpowiednią wiedzę i, co ważniejsze, doświadczenie. W firmie Hydroserwis każdego miesiąca wykonujemy serwis koparek Liebherr, naprawiamy i regenerujemy wszystkie podzespoły hydrauliczne w tych maszynach budowlanych.
Nasz serwis maszyn budowlanych marki Liebherr wykona dla Ciebie takie naprawy jak:

 • regeneracja pomp hydraulicznych,
 • regeneracja silników hydraulicznych,
 • naprawa siłowników hydraulicznych,
 • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
 • regeneracja mostów napędowych,
 • naprawa zmienników momentu obrotowego,
 • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
 • testy podzespołów hydraulicznych.

Pamiętaj, że korzystając z naszych usług masz gwarancję terminowej realizacji i rozsądnej ceny, oraz pewność, że maszyna Liebherr będzie w pełni sprawna. Każda jedna część, którą regenerujemy, naprawiamy czy wymieniamy na nową, jest poddawana testom na aparaturze diagnostycznej. Daje to nam i naszym klientom gwarancję, że nowa część jest na pewno sprawna i w pełni funkcjonalna. Dokładnie wiemy, co to znaczy opóźnienie na budowie. Czasem bez kluczowej maszyny, na przykład koparki Liebherr, cała inwestycja stoi i czeka, aż maszyna znów będzie funkcjonowała. Dbając o Twój czas i pieniądze, gwarantujemy Ci realizację w najszybszym możliwym terminie i zawsze zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Oceń naszą pracę

4.1
(14)

BANAT
Mariusz Banat
Hydraulika Siłowa

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 600 203 400


biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę