Maszyny komunalne


0
(0)
HYDROSERWIS

Serwis śmieciarek – obsługa przedsiębiorstw i firm komunalnych

W naszym otoczeniu istnieje wiele firm, bez których trudno byłoby nam funkcjonować, a o których często zapominamy. Idealnym przykładem są przedsiębiorstwa komunalne, dbające na co dzień o czystość w naszym otoczeniu. Trudno sobie wyobrazić, żeby każdy z nas osobiście wywoził odpady na wysypiska śmieci, ale większość z nas zapomina o działaniu tego typu firm.
Odpady komunalne są wywożone z użyciem specjalistycznych maszyn, jakimi są śmieciarki. Na pierwszy rzut oka mogą one wydawać się nieskomplikowaną maszyną, jednak w rzeczywistości jest wręcz przeciwnie.
Śmieciarki mają wiele układów hydraulicznych podobnych do tych wykorzystywanych chociażby w koparkach czy wozidłach. Dodatkowo cała hydraulika jest zaopatrzona w znaczą ilość systemów elektrycznych. To połączenie jest trudne w diagnostyce i naprawie, przez co niełatwo znaleźć serwis zajmujący się maszynami wykonującymi usługi komunalne.
Ponadto istnieje wiele rodzajów śmieciarek, które produkowane są przez dużo różnych firm. To dodatkowo utrudnia cały proces diagnostyczny, ponieważ każdy producent stosuje inne rozwiązania w swoich maszynach. Dlatego decydując się na serwis maszyn komunalnych, należy dobrze wybrać firmę, która ma wykonać usługę.
Śmieciarka to nie jedyna maszyna wykorzystywana w przedsiębiorstwach komunalnych. Poza nią są jeszcze zamiatarki uliczne, minikoparki, odśnieżarki, drobne spychy, a nierzadko i cięższy sprzęt budowlany. Jesteśmy w stanie zająć się każdą z tych maszyn w profesjonalny sposób!

Naprawa pojazdów komunalnych


Naprawa pojazdów komunalnych, a szczególnie śmieciarek, jest niezwykle istotna. Przede wszystkim przedsiębiorstwo komunalne nie może sobie pozwolić na przerwę w swoich usługach, przez wzgląd na charakter pracy oraz długoterminowe umowy z miastami czy całymi gminami.

Dlatego jedną z najistotniejszych rzeczy przy współpracy z serwisem maszyn komunalnych jest szybka reakcja. Trudno sobie wyobrazić sytuację, kiedy główne narzędzie pracy zostaje uziemione na długie tygodnie, prawda? My też sobie tego nie wyobrażamy.

Serwis maszyn dla firm komunalnych


Jedną z czołowych usług firmy Banat jest w pełni wyposażona flota samochodów serwisowych. Mobilny serwis maszyn działa szybko i bezbłędnie. Już nawet następnego dnia po kontakcie z nami pojawi się u Ciebie nasz serwisant, którego zadaniem jest zdiagnozowanie problemu. W wielu przypadkach może wystarać prosta kalibracja pompy hydraulicznej, by maszyna wróciła do pełnej sprawności. Czasem należy jedynie wymienić węże hydrauliczne lub wykonać proste prace uszczelniające. Są jednak przypadki, kiedy nie da się wykonać naprawy w terenie. Co w takim przypadku daje Ci mobilny serwis?

Ponownie czas. W momencie, kiedy mobilny serwis obejrzał na miejscu uszkodzoną maszynę, mamy już diagnozę i wystarczy jedynie naprawić uszkodzony element. Może to być pompa hydrauliczna, siłowniki hydrauliczne czy rozdzielacz. Nasz specjalista dostarcza uszkodzony element na warsztat, w którym od razu możemy podjąć prace naprawcze. W wielu przypadkach udaje się naprawić maszynę w ciągu dwóch dni od pierwszego kontaktu z nami! Mamy rozwiązanie nawet na sytuacje, w których uszkodzona została pompa hydrauliczna – posiadamy na stanie nowe oraz już przez nas naprawione pompy hydrauliczne, które możemy wymienić niemal natychmiast. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoja maszyna zostanie błyskawicznie naprawiona przez najlepszych specjalistów, a dodatkowo na wszystkie nasze usługi dostaniesz przynajmniej 6-miesięczną gwarancję!

Pamiętaj – jeśli awarii uległa śmieciarka z bocznym załadunkiem, śmieciarka z tylnym załadunkiem, zamiatarka uliczną, koparka czy spych, nie wahaj się i zadzwoń! Nie zawiedziesz się.
0
(0)

Nasz mobilny serwis maszyn budowlanych może Ci w tym pomóc. Dzięki naszej szybkiej interwencji i serwisie na miejscu budowy, oszczędzisz czas, a co za tym idzie, również pieniądze!


Oceń naszą pracę

0
(0)

Nasze usługi


Regeneracja pomp hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych


Regeneracja silników hydraulicznych

Regeneracja silników hydraulicznych


Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych

Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych


Testy podzespołów hydraulicznych

Testy podzespołów hydraulicznych


Serwis maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlanych


Naprawa maszyn budowlanych

Naprawa maszyn budowlanych


Naprawa siłowników hydraulicznych

Naprawa siłowników hydraulicznych


Regeneracja skrzyń biegów maszyn budowlanych

Regeneracja skrzyń biegów maszyn budowlanych


Regeneracja mostów napędowych

Regeneracja mostów napędowych


Regeneracja kolumn obrotu

Regeneracja kolumn obrotu


Regeneracja reduktorów jazdy (hydromotorów)

Regeneracja reduktorów jazdy (hydromotorów)


Regeneracja reduktorów obrotu

Regeneracja reduktorów obrotu
Zajmujemy się serwisem hydrauliki siłowej i maszyn takich producentów jak:


Maszyny

JCB, CATERPILLAR, KOMATSU, LIEBHERR, ZEPPELIN, CASE, BOBCAT, FUCHS, ATLAS, VOLVO, HITACHI, MERLO, TEREX, YANMAR, MANITOU, NEW HOLLAND, MECALAC, BOMAG, NEUSON

Pompy i silniki hydrauliczne

REXROTH, HYDROMATIK, UCHIDA, LINDE, BOSCH, NACHI, SAUER DANFOSS, PARKER, BREVINI, CASAPPA, KAWASAKI, POCLAIN, KAYABA, LIEBHERR, CATELPILLAR

Skrzynie biegów, mosty napędowe

ZF – ZAHNRAD FABRIK, ALLISON, KESSLER, CARRARO, CLARK – HURTH DANA SPICER

Oceń naszą pracę

0
(0)

Oceń naszą pracę

Oceń naszą pracę

0
(0)

BANAT
Mariusz Banat
Hydraulika Siłowa

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 600 203 400


biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę