Przemysł stoczniowy – serwis i naprawa maszyn stoczniowych


5
(3)

Przemysł stoczniowy – serwis i naprawa maszyn stoczniowych


Bez wątpienia przemysł portowy oraz przemysł stoczniowy to jedne z tych branż, w których nie ma miejsca na przestoje i awarie. Tutaj każda zwłoka to ogromna strata, na którą w żadnym razie nie można pozwolić.

Firma Banat zajmuje się naprawą urządzeń stoczniowych oraz portowych. Usługi wykonujemy w zakresie naprawy i regeneracji hydrauliki siłowej. Rozwiązania proponowane przez naszą firmę to regeneracja podzespołów hydraulicznych dostarczonych do naszej firmy. Posiadamy także flotę w pełni wyposażonych samochodów serwisowych i możemy wysłać swoich specjalistów w każdy zakątek Polski. Dlaczego jeszcze warto z nami współpracować?

Przede wszystkim zatrudniamy specjalistów najwyższej klasy. W naszej ekipie znajdują się ludzie z doświadczeniem przekraczającym 20 lat w tej branży. Naprawialiśmy wszelkiego rodzaju maszyny oparte na hydraulice siłowej. Od koparek, przez pociągi, po maszyny wykorzystywane w stoczniach i portach.

Maszyny stoczniowe niewiele różnią się od innych typowych urządzeń wykorzystywanych w różnych przemysłach. Głównie mamy tutaj dźwigi oraz suwnice, a także rurociągi oparte na hydraulice siłowej. Podobnych systemów używa się także na liniach produkcyjnych i nie tylko.
Nasz warsztat jest wyposażony w stacje diagnostyczne, które służą do testowania wszystkich podzespołów hydrauliki siłowej. Dzięki temu mamy możliwość sprawdzenia, czy naprawa została przeprowadzona pomyślnie i czy dana jednostka nawet pod krytycznym obciążeniem zachowuje wszystkie parametry na właściwym poziomie.

Kolejną zaletą współpracy z nami jest to, że mamy łatwy dostęp do części, nawet tych najbardziej nietypowych. Możemy także wykonać na zamówienie uszczelnienia najwyższej jakości. Nie stwarzają nam problemu nawet ogromne urządzenia, do których trudno znaleźć uszczelnienia nawet bezpośrednio u producenta.

Nasze wyposażenie to także zaplecze pomp i silników hydraulicznych. Na stanie posiadamy wiele typowych pomp, na przykład tych marki Bosch Rexroth. Dzięki temu w kilka chwil możemy wysłać do klienta działający podzespół lub sami możemy zamontować go w maszynie, bez konieczności czekania na naprawę uszkodzonego elementu.

Współpracując z nami, masz gwarancję najlepszej obsługi i specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Nie czekaj i zadzwoń. Nie zawiedziesz się.


Oceń naszą pracę

5
(3)

BANAT
Mariusz Banat
Hydraulika Siłowa

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 600 203 400


biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę