Regeneracja skrzyń biegów maszyn budowlanych


4.8
(27)

Wykonujemy remonty skrzyń biegów automatycznych, półautomatycznych i manualnych znajdujących się w wozidłach, ładowarkach, koparko-ładowarkach, dźwigach oraz innych maszynach budowlanych, rolniczych, leśnych. Mamy na uwadze zalecenia serwisowe producentów i wykorzystujemy przy tym oryginalne części takich marek jak: ZF-Zahnrad Fabrik, ALLISON, KESSLER, CARRARO, Clark – Hurth Dana Spicer.

Jak wygląda proces naprawy, regeneracji skrzyń biegów w naszej firmie?

Po dostarczeniu skrzyni biegów do naprawy, przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z klientem odnośnie działania maszyny przez ostatnie parę dni – skrzynia biegów trafia na stanowisko do demontażu. Na stanowisku do demontażu zostaje rozebrana na części pierwsze.

Po umyciu części przeprowadzamy dokładną weryfikację i następnie zostaje rozesłane zapytanie do naszych dostawców o dostępność części zaznaczonych w katalogu jako konieczne do wymiany.

Czas oczekiwania na części to najczęściej 5-7 dni roboczych.

Po otrzymaniu ofert od dostawców przedstawiamy najkorzystniejszą ofertę. Po zaakceptowaniu oferty i otrzymaniu części skrzynia biegów jest montowana na stanowisku i gotowa do odbioru.

Możliwe jest aby nasz mobilny serwis maszyn budowlanych dostarczył i zamontował skrzynię biegów w miejscu postoju maszyny. Wtedy też następuje uruchomienie i przeprowadzona zostaje końcowa diagnostyka.


Oceń naszą pracę

4.8
(27)

BANAT
Mariusz Banat
Hydraulika Siłowa

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 600 203 400

Paweł Dyrdał
Tel. + 48 888 864 248

Radosław Chamielec
Tel. +48 532 784 318

biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę