Serwis maszyn budowlanych Volvo


3.7
(6)

Serwis maszyn budowlanych Volvo

Volvo to jeden z największych producentów samochodów i maszyn budowlanych na świecie. Swoją pozycję na rynku szwedzka firma ugruntowała sobie przede wszystkim trwałością swoich produktów. Samochody, tak samo jak maszyny budowlane Volvo, charakteryzują się niesamowitą wytrzymałością na warunki, w których są eksploatowane i przeciążenia, którym zostają poddane.

Marka Volvo zajmuje się produkcją całej gamy maszyn budowlanych. W swojej ofercie posiada:

 • koparki,
 • ładowarki kołowe,
 • wozidła przegubowe,
 • wozidła sztywnoramowe,
 • rozściełacze asfaltu,
 • walce,
 • układarki rur,
 • maszyny wyburzeniowe.

Maszyny Volvo można wykorzystywać w każdej branży. Używa się ich nie tylko w budownictwie, ale także w górnictwie, rolnictwie, kolejnictwie, w sektorze energetycznym naftowym oraz gazowym, a nawet podczas prac leśnych.
Volvo – niemal stuletnia szwedzka potęga

Marka Volvo została założona w Szwecji w 1927 roku. Przez wszystkie te lata opracowali i wyprodukowali dziesiątki modeli samochodów osobowych oraz maszyn budowlanych. Obecnie Volvo posiada swoje fabryki w 19 krajach na całym świecie i szczyci się zasięgiem na ponad 180 rynków.

We wczesnych latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku Volvo wykupiło 1/3 praw do firmy DAF, dzisiaj znanej głównie z produkcji ciągników siodłowych, lepiej znanych jako ciężarówki. Przed rokiem 2000 amerykański FORD wykupił połowę akcji Volvo, jednak podczas kryzysu w roku 2010 zarządcy zmuszeni byli odsprzedać swoje udziały chińskiej firmie Zhejiang Geely Holding, do której należą do dzisiaj.

Volvo, jako producent maszyn budowlanych, jest uznawany na świecie za twórcę sprzętu bardzo wysokiej jakości, który spełnia swoje zadania oraz jest niezwykle bezpieczny. Volvo nie raz wygrywał nagrody w kategoriach bezpieczeństwa pojazdów osobowych i nie tylko.

W dzisiejszych czasach stawia się na ekologię, a Volvo jest w tym temacie numerem 1. Ich maszyny budowlane są konstruowane w taki sposób, aby zużywały jak najmniej paliwa, a co za tym idzie są także najtańsze w eksploatacji.


Naprawa i serwis koparek i minikoparek Volvo

Hydroserwis zajmuje się naprawą i serwisem wszelkiej maści maszyn budowlanych marki Volvo. Wykonamy dla Ciebie pełną usługę regeneracji wszystkich elementów hydrauliki siłowej w koparkach i minikoparkach Volvo. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Bo dobrze wiemy, jak ważna jest koparka na budowie i jak kłopotliwe jest, gdy ulegnie ona awarii i trzeba czekać na naprawę. Każdy dzień przestoju to stracony czas, ale co ważniejsze, stracone pieniądze. Zbyt długi przestój może zmusić firmę do wypłacenia kar umownych za niedotrzymanie terminów. Dlatego powierzając nam usługę serwisu koparek Volvo masz gwarancję, że zrobimy to najszybciej jak to tylko możliwe. Jednak trudno się przekonać czytając tylko tę treść – zaryzykuj i zadzwoń do nas, a na pewno się nie zawiedziesz.

Hydroserwis zajmuje się regeneracją koparek i minikoparek Volvo z modeli:

Jeśli nie znalazłeś powyżej maszyny, z którą masz problem, nie martw się. Koniecznie zadzwoń do nas i zapytaj, czy będziemy mogli Ci pomóc. Przez nasze ręce codziennie przechodzą nowe pojazdy i może po prostu jeszcze nie dopisaliśmy go listy koparek Volvo.

W naszym serwisie możemy przeprowadzić regenerację i naprawę wszystkich elementów hydraulicznych koparek marki Volvo i innych. Nasze usługi to:

 • regeneracja pomp hydraulicznych,
 • regeneracja silników hydraulicznych,
 • naprawa siłowników hydraulicznych,
 • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
 • regeneracja mostów napędowych,
 • naprawa zmienników momentu obrotowego,
 • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
 • testy podzespołów hydraulicznych.

Jesteśmy młodą firmą, która stawia na innowacje i technologię, dzięki którym możemy wykorzystać wiedzę przekazaną nam przez naszych nauczycieli oraz najnowsze techniki, od których często stronią konserwatywne serwisy maszyn budowlanych oparte na tradycji. Tradycja jest ważna, ale świat idzie do przodu, a wraz z nią technologia, z której trzeba korzystać. Nie ma innego wyjścia.


Serwis wozideł Volvo

Koparki to nie jedyne maszyny, które są niezbędne na budowie. Wiele firm nie wyobraża sobie pracy bez wozidła, które nawet w wersji mini jest nie do zastąpienia przy mniejszych pracach budowlanych, a często nawet ogrodowych.

Wozidła marki Volvo ugruntowały sobie swoją pozycję zwłaszcza w górnictwie i kamieniołomach. To nimi przewozi się cały urobek. Taka maszyna nie może stanąć, bo wraz z nią staje cała kopalnia.

Volvo – części hydrauliczne do maszyn budowlanych

W wielu przypadkach pojawia się problem z doborem odpowiednich części. Albo trzeba długo czekać na ściągnięcie, albo zwyczajnie są za drogie. Firma Hydroserwis posiada spore stany części hydraulicznych do maszyn budowlanych, jak pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne czy rozdzielacze.

U nas możesz także kupić elementy tych urządzeń. W sprzedaży mamy pełną gamę części do silników hydraulicznych, pomp hydraulicznych oraz pozostałych części z układów hydrauliki siłowej do maszyn marki Volvo.


Oceń naszą pracę

3.7
(6)

BANAT
Mariusz Banat
Hydraulika Siłowa

32-733 Trzciana

Trzciana 163

NIP: 868 176 90 12

pon. – pt.: 7:00 – 17:00


Biuro Obsługi Klienta
Tel. + 48 600 203 400


biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę